Bársony SAVIA GOLD 280cm széles - vajszínű
Kód: 53387010
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
120 € feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
A függönyanyag Velvet SAVIA GOLD európai gyártótól, ideális dekoratív függönyök készítéséhez, amelyek otthonosabbá teszik otthonát. A függönyök anyaga elülső oldala velúr bevonattal rendelkezik, hátoldala sima szövésű. A függönyök anyaga otthonokban, hálószobáktól a gyermekszobákig, irodákban, szállodakomplexumokban, vagy dekoratív kiegészítők, például párnák és asztalterítők gyártásához használható.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mintás bársony 280 cm sz. |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 100% poliészter |
| Használat: | Díszpárnák, Asztalterítők, Dekoratív anyagok, Sőtétítőanyagok, Függönyök |
| Szín: | vajszínű |
| Szélesség: | 280 cm |
| Grammsúly: | 220 g/m2 |
| Kezelési szimbólumok: | Krajky a Tyly All.png |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
