Bársony SAVIA GOLD 280cm széles - Mályva
Kód: 53387017
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
40000 Ft feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
Függönyanyag Velvet SAVIA GOLD európai gyártótól, ideális dekoratív függönyök készítéséhez, amelyek otthonosabbá teszik otthonát. A függönyök anyaga elülső oldala velúr bevonattal rendelkezik, hátoldala sima szövésű. A függönyök anyaga otthonokban, hálószobáktól a gyermekszobákig, irodákban, szállodakomplexumokban, vagy dekorációs kiegészítők, például párnák és asztalterítők gyártásához használható.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mintás bársony 280 cm sz. |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 100% poliészter |
| Használat: | Függönyök, Asztali futók, Párnák, Dekorációs szövetek, Sötétítő szövetek |
| Szín: | Fáradt rózsaszín |
| Szélesség: | 280 cm |
| Grammsúly: | 220 g/m2 |
| Kezelési szimbólumok: | Krajky a Tyly All.png |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
