Vlizelin ragadós hímzéshez 50g/m2 - Fehér
Kód: 2714002
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
120 € feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
Az egyoldalas ragasztós, 50 g/m2 fehér színű vlizelin egy nem szőtt textília, amely 80% cellulózból és 20% poliészterből áll, vasalható réteggel. Vlizelin ideális közepes merevítésű ruhákhoz, hímzéshez.
A anyagot mindig GŐZÖLÉS NÉLKÜL vasalja! Javasoljuk, hogy nedves ruhával vasaljon, majd hagyja a szövetet 30 percig lehűlni, hogy a ragasztó jól rögzüljön.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vlizelin |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 80% cellulóz / 20% poliészter + vasalható réteg |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 90 cm |
| Grammsúly: | 50 g/m2 |
| Rögzítés: | 130 – 150°C, 0,3 - 0,5 bar, 10 – 18 sekúnd |
| Származási ország: | Európai gyártó |
| Kezelési szimbólumok: | Spolocenske Latky.png |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
