Szőtt vlizelin 65 g/m2 - Fekete
Kód: 2707999
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
120 € feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
Az egyoldalúan ragasztós, 65 g/m2 súlyú, fekete színű vlizelin szövet egy puha, univerzális betét, amely ideális a kabátok és kabátok elülső részeinek rögzítéséhez.A anyagot mindig NAPAROVÁNÍ nélkül vasalja! Javasoljuk, hogy nedves ruhával vasaljon, majd hagyja az anyagokat 30 percig lehűlni, hogy a ragasztó jól rögzüljön.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Merevítőanyagok / Töltőanyagok |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 74% viszkóz \ 26% poliészterselyem |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 150 cm |
| Grammsúly: | 65 g/m2 |
| Ragasztó összetétele: | PAD |
| Rögzítés: | 121 – 132°C, 0,3 - 0,5 bar, 8– 18 sekúnd |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
