Softshell téli - Sötétkék
Kód: 1825893
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
120 € feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
A softshell egy modern, funkcionális textilanyag, amelyet leggyakrabban sportruházat gyártásához használnak. A softshell TPU membránt (termoplasztikus poliuretán) tartalmaz, és több tulajdonsággal rendelkezik: az anyag puha, ugyanakkor ellenálló, véd a széltől, esőtől és nedvességtől, valamint hőszigetelő. Alkalmas kabátok, mellények, szoknyák és sportruházat gyártásához.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Softshell |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 97% poliészter \ 3% spandex + TPU membrán |
| Használat: | Nadrágok, Szoknyák, Gyermekruházat, Dzsekik, Mellények, Sportruházat |
| Szín: | Sötétkék |
| Szélesség: | 150 cm |
| Grammsúly: | 310 g/m2 |
| Vízoszlop: | 10 000 mm |
| Légáteresztés: | 3 000 g/m2/24 hod. |
| Származási ország: | EU |
| Kezelési szimbólumok: | Spolocenske Latky.png |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
