Molitán Habszivacs 200x100 x 2cm
Kód: 4701002
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
120 € feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
A T2536 szivacs PUR hab, amely kevésbé terhelt helyek, például fejtámlák, kartámaszok és hasonlóak kárpitozására alkalmas.
Alkalmas gyermekmatracok, háttámla- és oldalfalak párnázására is.
A táblát szállítás céljából tekercsekbe.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Molitán habszivacs |
|---|---|
| Vastagság (cm): | 2 cm |
| Méretek: | 200x100 cm |
| Összetétel: | PUR hab |
| Grammsúly: | 25 kg/m3 |
| Keménység: | 3.6 kPa |
| Szín: | Világos sárgabarack színű |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
