Elasztikus vlizelin 36 g/m2 - Fekete
Kód: 2708999
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
40000 Ft feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
A 36 g/m2-es, fekete színű, egyoldalúan ragadó, rugalmas vlizelin-szalag egy átlósan rugalmas, univerzális ragasztóbetét, nagyon finom és stabilizáló, ideális problémás és rugalmas anyagok rögzítésére.A anyagot mindig NAPAROVÁNÍ nélkül vasalja! Javasoljuk, hogy nedves ruhával vasaljon, majd hagyja az anyagot 30 percig lehűlni, hogy a ragasztó jól rögzüljön.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vlizelin |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 100% poliészterselyem |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 150 cm |
| Grammsúly: | 36 g/m2 |
| Ragasztó összetétele: | PAD |
| Rögzítés: | 116 – 132°C, 0,2 -0,3 bar, 8– 15 másodperc |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
