Elasztikus vlizelin 36 g/m2 - Fehér
Kód: 2708001
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
120 € feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
A 36 g/m2 fehér színű, egyoldalúan ragasztós, rugalmas vasalható betét egy átlósan rugalmas, univerzális betét, nagyon finom és stabilizáló, ideális problémás és rugalmas anyagok rögzítésére.
A anyagot mindig NEM GŐZÖLVE vasalja! Javasoljuk, hogy nedves ruhával vasaljon, majd hagyja az anyagot 30 percig lehűlni, hogy a ragasztó jól rögzüljön.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vlizelin |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 100% poliészterselyem |
| Szín: | Fehér |
| Szélesség: | 150 cm |
| Grammsúly: | 36 g/m2 |
| Ragasztó összetétele: | PAD |
| Rögzítés: | 121 – 132°C, 0,3 - 0,5 bar, 8– 18 sekúnd |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
