Dimout Classic sz. 280 - Kék
Kód: 53428134
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
120 € feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
A sima, félig matt és elegáns sötétítő anyag finom szaténfényű, kellemes hangulatot varázsol az Ön otthonába. Univerzális jellegének köszönhetően funkcionális, modern stílusú belső terekben is remekül mutat. A kétoldalas anyag mindkét oldalán gyönyörű, így sokféle helyen felhasználható.
Olyan függönyöket keresel, amelyek nemcsak dekoratív, hanem praktikus funkciót is betöltenek? Nem szereted, ha túl sok napfény jut be a lakásodba? Megoldásunk van számodra! Ez a dimout anyag, amely nemcsak díszíti az ablakát, hanem optimális védelmet nyújt a nap sugárzása ellen is, mivel az árnyékolási fokozata 70-80% is lehet. Különböző színváltozatokban kínáljuk.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dimout 280 cm sz. |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 100% poliészter |
| Sötétítés: | 70-80% |
| Szín: | Kék |
| Szélesség: | 280 cm |
| Grammsúly: | 250 g/m2 |
| Kezelési szimbólumok: | Krajky a Tyly All.png |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Beszélgetések listája
E
Dobrý den, chcela som sa opýtať či by sa dala poslať vzorka ?
Elena
Dakujem
