Dimout Classic sz. 280 cm - Bézs
Kód: 53418104




Termék részletes leírása
A sötétítő anyagok a függönyökben, amelyek sokak számára „blackout” vagy „dimout” néven ismertek, nemcsak esztétikai funkciót töltenek be, hanem funkcionálisat is, vagyis megakadályozzák a világos és a hő bejutását a helyiségbe. Sötétítő függönyök anyaga speciális módszerrel van szőve, amelynek lényege, hogy két textilréteg közé fekete szálakat szőnek, így az anyag kiválóan sötétít és megbízhatóan helyettesíti a redőnyöket is. A dimout anyag 75-85%-ban átengedi a külső fényt, és otthonokban, hálószobáktól a gyermekszobákig, irodákban, iskolákban, mozikban, szállodákban is használható, ahol teljesen sötét környezetet biztosít. Kínálatunkban egyszínű és mintás sötétítő dimout / blackout anyagokat talál.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dimout 280 cm sz. |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 100% poliészter |
| Sötétítés: | 70-80% |
| Szín: | Bézsszínű barna |
| Szélesség: | 280 cm |
| Grammsúly: | 250 g/m2 |
| Kezelési szimbólumok: | Krajky a Tyly All.png |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
