Blackout Siena megfordítható sz. 280 - ruha
Kód: 53451680
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
120 € feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
Kétoldalas függönyanyag, amely 100%-os sötétítést biztosít.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blackout 280 cm sz. |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 100% poliészter |
| Sötétítés: | 100% |
| Szín: | Sötétbézs |
| Szélesség: | 280 cm |
| Grammsúly: | 315 g/m2 |
| Kezelési szimbólumok: | Krajky a Tyly All.png |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
