Blackout Classic sz. 320 cm - Szürke acél
Kód: 53473418S2




Termék részletes leírása
A függönyök sötétítő anyagai, amelyek sokak számára „blackout” vagy „dimout” néven ismertek, nemcsak esztétikai funkciót töltenek be, hanem funkcionálisat is, vagyis megakadályozzák a világos és a hő bejutását a helyiségbe. Sötétítő függönyök anyaga speciális módszerrel van szőve, amelynek lényege, hogy két textilréteg közé fekete szálakat szőnek, így az anyag kiválóan sötétít és megbízhatóan helyettesíti a redőnyöket is.
A Blackout Rustik anyag 95-98%-ban átengedhetetlen a külső világos számára, és otthonokban, hálószobáktól a gyermekszobákig, irodákban, iskolákban, mozikban, szállodakomplexumokban is felhasználható, ahol teljesen sötét környezetet biztosít.
Kínálatunkban egyszínű és mintás dimout / blackout sötétítő anyagokat talál.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blackout 320 cm sz. |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | 100% poliészter |
| Sötétítés: | 95-98% |
| Szín: | Acélszürke |
| Szélesség: | 320 cm |
| Grammsúly: | 240 g/m2 |
| Kezelési szimbólumok: | Krajky a Tyly All.png |
| Származási ország: | Európai gyártó |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
