ASTORIE műszőrme - szürke és fekete színben
Kód: 0901006
Több mint 30 év tapasztalat
A mi megbízhatóságunk = az Ön elégedettsége

3 kőboltok
közvetlen érintkezéshez az anyaggal

Extra gyors szállítás
A vélemények alapján a legnagyobb előnyünk

Ingyenes szállítás
40000 Ft feletti vásárlás esetén

Gondolkodunk ökológiailag
Kínálunk környezetbarát textíliákat és szöveteket
Termék részletes leírása
A műszőrme jelenleg népszerű, minőségi anyag, kötött alapú és különböző hosszúságú szőrrel. A különböző színű műszőrme európai gyártótól ideális szőrme szegélyekhez és kocsikra való ujjakhoz, fusakokhoz, kapucnis szőrme szegélyekhez, gallérokhoz, pomponok, manók készítéséhez, valamint külső és belső dekoratív célokra, például párnákhoz vagy takarókhoz.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Műszőrme |
|---|---|
| Anyagösszetétel: | Alap: 100% poliészter, Szál: 60% modakril \ 40% akril |
| Szín: | Szürke |
| Szélesség: | 150 cm |
| Grammsúly: | 505 g/m2 |
| Szálmagasság: | 6 cm |
| Származási ország: | EU |
| Ápolás: | Nagyon kíméletes mosás max. 30°C-on, enyhe centrifugálás |
| Kezelési szimbólumok: | Fleece a Dekovina Kozusina Sherpa.png |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
